Spotkanie Athletic Club - Alaves, wynik końcowy 1-0

Athletic Club - Alaves wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Athletic Club a Alaves wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-01 19:00 na stadionie San Mamés Barria odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Athletic Club a Alaves.

Gole strzelali: Raúl García 44' 1-0 Lekue

Żółte kartki Athletic Club: Unai Vencedor 38' Alex Berenguer 40' Raúl García 73'

Żółte kartki Alaves: Ximo Navarro 8' Tomás Pina 84'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Alaves:

Główny sędzia meczu to Carlos del Cerro. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Athletic Club zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Espanyol. Kolejno natomiast Alaves zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz oraz Elche.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Unai Vencedor Ximo Navarro częstokroć zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Zdarzają się idealnie wyliczone bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze nudne. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi La Liga oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Athletic Club oraz Alaves z ligi La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak San Mamés Barria.