Spotkanie między Cadiz i Alaves dnia 2021-10-23 14:15 - 0-2

Cadiz vs Alaves, wynik końcowy 0-2. W dniu 2021-10-23 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 10 pomiędzy Cadiz a Alaves.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Cadiz a Alaves wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Joselu 6' 0-1 Joselu 90' 0-2 Miguel de la Fuente

Żółte kartki Cadiz:

Żółte kartki Alaves: Matthew Miazga 27' Ximo Navarro 67'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cadiz stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Mallorca i Athletic Club a Alaves z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Levante.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak Matthew Miazga nieprzerwanie serwują wspaniałym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy książkowe asysty oraz gole, nieczyste faule gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite walki między zawodnikami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Cadiz oraz Alaves w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.