Mecz pomiędzy Alaves oraz Elche dnia 2021-10-26 17:00: 1-0

Alaves kontra Elche wynik spotkania 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Alaves a Elche wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-10-26 17:00 na stadionie Estadio de Mendizorroza odbył się mecz ligi La Liga kolejki 11 pomiędzy Alaves a Elche.

Gole strzelali: M. Loum 47' 1-0 Laguardia

Żółte kartki Alaves: Ximo Navarro 18'

Żółte kartki Elche: Enzo Roco 42'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Alaves stawi czoła Levante, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Celta Vigo a Elche z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Osasuna.

Dzisiaj wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą bardzo interesujące starcia, które startują w lidze La Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak Ximo Navarro Enzo Roco nieustannie sprawiają wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, efektowne asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to zmagania nudne. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskie ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Alaves oraz Elche jak ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio de Mendizorroza.