Spotkanie Alaves - Levante zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2021-11-06 17:30 na stadionie Estadio de Mendizorroza odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 13. Zmierzyły się Alaves i Levante.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Alaves a Levante wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Jorge de Frutos 13' 0-1 M. Malsa Joselu 77' 1-1 Joselu 90' 2-1 Martín Aguirregabiria

Żółte kartki Alaves: Toni Moya 12' John Guidetti 70' Víctor Laguardia 90'

Żółte kartki Levante: Enric Franquesa 55' Dani Cárdenas 90' Pepelu 90'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Levante:

Główny arbiter spotkania - Adrian Cordero Vega, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Alaves stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Granada CF. Kolejno natomiast Levante z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Osasuna.

Wierni kibice z dużym zapałem śledzą ciekawe potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Toni Moya Enric Franquesa nader często zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Systematycznie trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, przepiękne gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Alaves i Levante i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadio de Mendizorroza.