Na obiekcie Estadio de Mendizorroza dnia 2022-01-23 20:00 miało miejsce spotkanie między Alaves i Barcelona zakończone wynikiem 0-1

Alaves - Barcelona wynik 0-1. Dnia 2022-01-23 20:00 na stadionie Estadio de Mendizorroza rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Alaves a Barcelona.

Pierwsza połowa meczu między Alaves oraz Barcelona zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: F. de Jong 87' 0-1 Ferran Torres

Żółte kartki Alaves:

Żółte kartki Barcelona:

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Barcelona:

Główny arbiter meczu to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Alaves zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Valencia i Real Madrid. Kolejno natomiast Barcelona z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Napoli.

Coraz częściej liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą bardzo interesujące poczynania ligi La Liga. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi raz za razem sprawiają wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami okazują się niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania nużące. Trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Alaves oraz Barcelona w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Estadio de Mendizorroza.