Mecz Alaves kontra Sevilla dnia 2022-03-04 20:00: 0-0

Alaves kontra Sevilla, wynik końcowy 0-0. Dnia 2022-03-04 20:00 na obiekcie sportowym Estadio de Mendizorroza rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 27 pomiędzy Alaves a Sevilla.

Po pierwszej połowie spotkania między Alaves i Sevilla wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Alaves: Florian Lejeune 34' Rubén Duarte 49' Pere Pons 62'

Żółte kartki Sevilla: Joan Jordán 11'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Alaves zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Granada CF i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Sevilla zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i West Ham.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów śledzi ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Florian Lejeune Joan Jordán nierzadko zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Walki między graczami okazują się zaciekłe, rzadko zdarza się, że potyczki nas nudzą. Zdarzają się efektowne gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga. Alaves i Sevilla jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Estadio de Mendizorroza.