Spotkanie Osasuna kontra Alaves zakończone wynikiem 1-0

Osasuna kontra Alaves, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Osasuna i Alaves wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-10 12:00 na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 31 pomiędzy Osasuna a Alaves.

Gole strzelali: A. Budimir 90' 1-0 Manu Sánchez

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 9' Ante Budimir 29' Lucas Torró 45'

Żółte kartki Alaves: Mamadou Loum 15'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Alaves:

Główny sędzia spotkania to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Osasuna zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Elche. Kolejno natomiast Alaves podejmie Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca oraz Villarreal.

Dzisiaj oddani fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Nacho Vidal Mamadou Loum wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się idealne asysty czy bramki, brutalne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami z ligi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Osasuna i Alaves z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Estadio El Sadar.