Mecz Alaves - Espanyol zakończony wynikiem 2-1

Alaves - Espanyol, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-05-11 17:00 na obiekcie sportowym Estadio de Mendizorroza odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Alaves oraz Espanyol.

Pierwsza połowa meczu między Alaves i Espanyol zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: Miguel de la Fuente 7' 1-0 Joselu Raúl de Tomás 14' 1-1 G. Escalante 59' 2-1 Jason

Żółte kartki Alaves: Mamadou Loum 41' Víctor Laguardia 89' Marc Tenas 90'

Żółte kartki Espanyol: Yangel Herrera 30' Aleix Vidal 40' Yangel Herrera 46'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Espanyol: Yangel Herrera 46'

Główny arbiter meczu - Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Alaves zmierzy się już z Cadiz, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz a Espanyol z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często oddani kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Mamadou Loum Yangel Herrera wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Często obserwujemy spektakularne gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami bywają zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż są to widowiska statyczne. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Alaves i Espanyol w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Estadio de Mendizorroza.