Mecz pomiędzy Valladolid i Villarreal zakończony wynikiem 0-3 dnia 2022-08-13 17:00

Valladolid vs Villarreal 0-3. W dniu 2022-08-13 17:00 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 1 pomiędzy Valladolid a Villarreal.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Valladolid a Villarreal zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: N. Jackson 49' 0-1 Álex Baena 81' 0-2 S. Chukwueze Álex Baena 90' 0-3

Żółte kartki Valladolid: Roque Mesa 52'

Żółte kartki Villarreal:

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny sędzia meczu to Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Valladolid stawi czoła Sevilla, następne spotkania z drużynami Barcelona i Almeria. Kolejno natomiast Villarreal zmierzy się z HNK Hajduk Split. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i HNK Hajduk Split.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi La Liga. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Roque Mesa częstokroć zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader nieustępliwe, rzadko bywa, iż zmagania nas męczą. Systematycznie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty czy gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Valladolid oraz Villarreal oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Estadio Municipal José Zorrilla.