Girona - Valladolid, wynik meczu: 2-1

Girona - Valladolid wynik 2-1. Dnia 2022-09-09 19:00 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Girona oraz Valladolid.

Po pierwszej połowie spotkania między Girona oraz Valladolid wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: Reinier 21' 1-0 Aleix García Monchu 38' 1-1 Roque Mesa Oriol Romeu 88' 2-1 S. Bueno

Żółte kartki Girona:

Żółte kartki Valladolid: Anuar 9' Roque Mesa 79'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia spotkania to Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Girona zmierzy się już z Real Betis, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Atletico Madrid natomiast Valladolid z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Real Betis.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej śledzą interesujące starcia ligi La Liga. Złożone z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Anuar niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Walki między piłkarzami okazują się zagorzałe, nie często okazuje się, że są to widowiska nużące. Stale zdarzają się brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, wyjątkowe asysty i gole, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga. Girona oraz Valladolid i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadi Municipal de Montilivi.