Spotkanie Getafe kontra Valladolid zakończone wynikiem 2-3 dnia 2022-10-01 14:15

W dniu 2022-10-01 14:15 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Getafe a Valladolid.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Getafe a Valladolid zakończyła się 2-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

 

Gole strzelali: Sergio León 20' 0-1 Borja Mayoral 29' 1-1 M. Arambarri D. Suárez 31' 2-1 Domingos Duarte Sergio León 37' 2-2 Kike Pérez Óscar Plano 48' 2-3

Żółte kartki Getafe: Djené 18' David Soria 69'

Żółte kartki Valladolid: Shon Weissman -5' Kike Pérez 11' Joaquín Fernández 14' Álvaro Aguado 72' Jordi Masip 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Valladolid:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Getafe stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Athletic Club a Valladolid zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Celta Vigo.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia ligi La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Djené Shon Weissman wielokrotnie zapewniają fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem, idealne asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania nudne. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga. Getafe oraz Valladolid i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.