Dnia 2022-10-09 12:00 na obiekcie Estadio Municipal José Zorrilla miało miejsce spotkanie między Valladolid oraz Real Betis zakończone wynikiem 0-0

Valladolid - Real Betis 0-0. W dniu 2022-10-09 12:00 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 8. Zmierzyły się Valladolid oraz Real Betis.

Pierwsza połowa spotkania między Valladolid i Real Betis zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Valladolid: Sergio Escudero 73'

Żółte kartki Real Betis: William Carvalho 90'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Real Betis: Germán Pezzella 35'

Główny sędzia meczu - Carlos Del Cerro Grande, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Valladolid zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Real Sociedad natomiast Real Betis z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Almeria oraz Cadiz.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Sergio Escudero William Carvalho nieustannie zapewniają swoim wiernym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki między zawodnikami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, iż są to spotkania nużące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Valladolid i Real Betis w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.