Dnia 2022-10-30 13:00 odbył się mecz między Osasuna oraz Valladolid zakończony wynikiem 2-0

W dniu 2022-10-30 13:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Osasuna oraz Valladolid.

Po pierwszej połowie spotkania między Osasuna oraz Valladolid wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: E. Ávila 13' 1-0 Moi Gómez 19' 2-0 Aimar Oroz

Żółte kartki Osasuna: Lucas Torró 47'

Żółte kartki Valladolid: Lucas Rosa 29' Roque Mesa 33' Lucas Olaza 45'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia spotkania to Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Osasuna stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Barcelona oraz Fuentes. Kolejno natomiast Valladolid zmierzy się z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club oraz Barbadás.

Dzisiaj liczni kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Lucas Torró Lucas Rosa częstokroć zapewniły swoim entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Walki między drużynami futbolowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania drętwe. Bardzo często natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, spektakularne bramki i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazprzeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Osasuna oraz Valladolid jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio El Sadar.