Valladolid kontra Real Madrid, wynik meczu 0-2

Dnia 2022-12-30 20:30 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Valladolid i Real Madrid.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Valladolid a Real Madrid wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: K. Benzema 83' 0-1 K. Benzema 89' 0-2 E. Camavinga

Żółte kartki Valladolid: Javi Sánchez 81' Joaquín Fernández 82'

Żółte kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Valladolid: Sergio León 82'

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był José Munuera. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Valladolid stawi czoła Alaves, następne spotkania z drużynami Mallorca i Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Real Madrid zmierzy się z Cacereño. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Valencia.

Liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze jak Javi Sánchez wielokrotnie zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to widowiska drętwe. Nieprzerwanie obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne gole oraz asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Valladolid i Real Madrid w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio Municipal José Zorrilla.