Mecz Mallorca vs Valladolid zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2023-01-07 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Mallorca a Valladolid.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Valladolid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Abdón Prats 90' 1-0 Pablo Maffeo

Żółte kartki Mallorca: Martin Valjent 31' José Copete 61'

Żółte kartki Valladolid: Iván Fresneda 61' Kike Pérez 69' Kenedy 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Valladolid:

Sędzią głównym tego spotkania był Valentin Pizarro Gomez, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca stawi czoła Osasuna, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Cadiz. Kolejno natomiast Valladolid z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Valencia.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Martin Valjent Iván Fresneda raz za razem gwarantują wspaniałym kibicom wiele emocji. Ustawicznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Mallorca oraz Valladolid z ligi La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.