Mecz Atletico Madrid vs Valladolid, wynik 3-0

Atletico Madrid vs Valladolid, wynik 3-0. Dnia 2023-01-21 17:30 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Atletico Madrid a Valladolid.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Atletico Madrid a Valladolid wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: Álvaro Morata 18' 1-0 A. Griezmann A. Griezmann 23' 2-0 N. Molina Hermoso 28' 3-0

Żółte kartki Atletico Madrid: Reinildo Isnard Mandava 36'

Żółte kartki Valladolid: Kike Pérez 38'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Valladolid:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Atletico Madrid zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Osasuna i Getafe a Valladolid podejmie Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Osasuna.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące poczynania w lidze La Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Reinildo Isnard Mandava Kike Pérez nieustannie gwarantują wyborowym miłośnikom wiele przeżyć. Trafiamy na brutalne faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się nader nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, iż zmagania nudzą. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Atletico Madrid oraz Valladolid z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.