Spotkanie między Valladolid i Valencia zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla dnia 2023-01-29 13:00

W dniu 2023-01-29 13:00 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Valladolid i Valencia.

Pierwsza połowa spotkania między Valladolid a Valencia zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: C. Larin 90' 1-0 D. Machís

Żółte kartki Valladolid: Javi Sánchez 45' Álvaro Aguado 56' Roque Mesa 69'

Żółte kartki Valencia: André Almeida 13'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Valencia:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Valladolid zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Osasuna i Real Betis a Valencia zmierzy się z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Athletic Club.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi starcia ligi La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Javi Sánchez André Almeida raz za razem zapewniają fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Wielokrotnie obserwujemy książkowe gole czy asysty, ostre faule zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Valladolid i Valencia z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.