Mecz Real Betis vs Valladolid, wynik końcowy 2-1

Real Betis vs Valladolid wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Betis a Valladolid wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-02-18 15:15 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Real Betis a Valladolid.

Gole strzelali: Juanmi 2' 1-0 Sergio Canales C. Larin 30' 1-1 Kike Pérez Sergio Canales 45' 2-1

Żółte kartki Real Betis: Abner Vinícius 12' Guido Rodríguez 77' Edgar González 90'

Żółte kartki Valladolid: Javi Sánchez 5' Álvaro Aguado 55' Monchu 55' Luis Pérez 79' Martin Hongla 89'

Czerwone kartki Real Betis:

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia spotkania - Antonio Mateu Lahoz, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Real Betis zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Villarreal. Kolejno natomiast Valladolid podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Elche.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Abner Vinícius Javi Sánchez niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zajadłe, nie często bywa, że widowiska nie są interesujące. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Real Betis oraz Valladolid jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Benito Villamarín.