Valladolid kontra Girona, wynik spotkania: 1-0

Valladolid kontra Girona, wynik 1-0. Dnia 2023-04-22 16:30 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Valladolid oraz Girona.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Valladolid i Girona wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Monchu 24' 1-0 G. Plata

Żółte kartki Valladolid: Selim Amallah 68'

Żółte kartki Girona: Iván Martín 41'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Girona:

Główny sędzia spotkania to Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Valladolid zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Girona zmierzy się z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Mallorca.

Oddani fani futbolu z zapałem śledzą starcia ligi La Liga. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Selim Amallah Iván Martín raz za razem zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami bywają zażarte, rzadko okazuje się, że są to zmagania drętwe. Zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Valladolid i Girona z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.