Na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla dnia 2023-05-19 19:00 miał miejsce mecz Cadiz vs Valladolid: wynik 2-0

Cadiz vs Valladolid, wynik końcowy 2-0. W dniu 2023-05-19 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Cadiz i Valladolid.

Pierwsza część spotkania między Cadiz oraz Valladolid zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: T. Bongonda 69' 1-0 A. Lozano T. Bongonda 76' 2-0

Żółte kartki Cadiz: Anthony Lozano 73' Theo Bongonda 77' Fede San Emeterio 86' Mamadou Mbaye 90'

Żółte kartki Valladolid: Roque Mesa -5' Jawad El Yamiq 33' Lucas Rosa 47' Javi Sánchez 75'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Valladolid: Martin Hongla 80'

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Cadiz stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Elche. Kolejno natomiast Valladolid z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Getafe.

Kibice śledzą ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Anthony Lozano Roque Mesa niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele niesamowitych emocji. Walki między drużynami okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się, iż są to widowiska nużące. Nieprzerwanie natrafiamy na brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Cadiz oraz Valladolid i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.