Mecz między Alaves i Getafe na obiekcie Estadio de Mendizorroza dnia 2021-12-11 15:15 - 1-1

 

Pierwsza część spotkania między Alaves a Getafe zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-12-11 15:15 na obiekcie sportowym Estadio de Mendizorroza rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Alaves i Getafe.

Gole strzelali: E. Ünal 20' 0-1 D. Suárez Joselu 86' 1-1

Żółte kartki Alaves: Martín Aguirregabiria 45' Florian Lejeune 87' Luis Rioja 88' Florian Lejeune 90'

Żółte kartki Getafe: Jorge Cuenca 41' Mauro Arambarri 45' Jaime Mata 69' David Soria 81'

Czerwone kartki Alaves: Florian Lejeune 90'

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Alaves stanie naprzeciw Linares Deportivo, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Villarreal. Kolejno natomiast Getafe z Atlético Baleares. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna i Real Madrid.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Martín Aguirregabiria Jorge Cuenca nieprzerwanie zapewniają wyborowym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Bardzo często obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, że spotkania nas męczą. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga. Alaves i Getafe oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.