Spotkanie Alaves - Atletico Madrid dnia 2024-04-21 16:30 - wynik 2-0

W meczu 32. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Alaves podejmowała u siebie Atletico Madrid. Spotkanie, które odbyło się 21 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:30 miejscowego czasu na Estadio de Mendizorroza, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Wynik na przerwę ustalony został na 1-0 na korzyść Alaves. To był emocjonujący mecz, który pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Relacja z meczu

Dramatyczne emocje towarzyszyły piłkarskiemu starciu pomiędzy drużynami Alaves a Atletico Madrid na Estadio de Mendizorroza. Sędzia główny Jesus Gil Manzano poprowadził tę potyczkę, która zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy.

Sprawozdanie z meczu

1' - Rozpoczęcie spotkania na Estadio de Mendizorroza, kibice obu drużyn gorąco dopingują swoich ulubieńców. W pierwszych minutach obserwujemy ostra walkę o kontrolę nad boiskiem.

2' - Pierwsza żółta kartka w meczu - Jon Guridi z Alaves zostaje ukarany przez sędziego za faul na rywalu.

6' - Kolejna żółta kartka dla gospodarzy, tym razem Javi López wchodzi zbyt ostro w pojedynek i sędzia nie ma wątpliwości, że należy mu się kara.

15' - Gol! Alaves wychodzi na prowadzenie po strzale C. Benavídeza, asysta Kike Garcíi! Kibice eksplodują radością, atmosfera na stadionie jest niesamowita!

33' - Kolejna żółta kartka dla Alaves, Abdelkabir Abqar dostaje kartonik za przewinienie w środku boiska.

45' - Żółta kartka dla Ángela Correi z Atletico Madrid. Goście starają się odrobić straty przed przerwą, ale gospodarze trzymają się świetnie.

49' - Carlos Benavídez z Alaves również dostaje żółtą kartkę, sędzia stara się utrzymać dyscyplinę na boisku.

50' - Kolejna żółta kartka dla gości, tym razem César Azpilicueta pokazuje, że jest w grze ostro. Atletico musi uważać, by nie stracić kolejnej bramki.

68' - Znowu ktoś z Alaves dostaje żółtą kartkę, tym razem Rafa Marín dostaje kartonik za faul.

68' - Stefan Savić z Atletico Madrid również dostaje żółtą kartkę, sędzia ma pełne ręce roboty z utrzymaniem porządku na boisku.

90' - Gol! Na koniec meczu Alaves potwierdza swoją wygraną, Luis Rioja trafia do siatki, asysta od Carlosa Vicente! Kibice oszaleli z radości, to był pełen sukces dla Gospodarzy!

Po końcowym gwizdku sędziego, kibice Alaves świętują zespół, który zasłużenie pokonał silnego rywala z Madrytu. Mecz pełen emocji, bramek i kartek, pozostanie na długo w pamięci wszystkich obserwujących tę przygodę na Estadio de Mendizorroza.