Celta Vigo kontra Valladolid, wynik spotkania: 3-0

Celta Vigo kontra Valladolid 3-0. Dnia 2023-02-26 15:15 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 23 pomiędzy Celta Vigo a Valladolid.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Celta Vigo i Valladolid zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: H. Seferović 17' 1-0 Gabri Veiga Gabri Veiga 32' 2-0 Gabri Veiga 64' 3-0

Żółte kartki Celta Vigo: Óscar Rodríguez 66'

Żółte kartki Valladolid: Monchu 30' Kike Pérez 38' Javi Sánchez 79'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Valladolid: Selim Amallah 84'

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Celta Vigo zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Espanyol a Valladolid z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Athletic Club.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Óscar Rodríguez Monchu nierzadko zagwarantowały kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się ostre faule, wyjątkowe asysty oraz bramki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to spotkania drętwe. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Celta Vigo i Valladolid i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Abanca-Balaídos.