Spotkanie Rayo Vallecano - Alaves, wynik 2-0

Rayo Vallecano - Alaves 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między Rayo Vallecano a Alaves zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-12-18 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki - 18. Zmierzyły się Rayo Vallecano i Alaves.

Gole strzelali: Sergi Guardiola 19' 1-0 Álvaro García Catena 26' 2-0 Ó. Trejo

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 10'

Żółte kartki Alaves: Rubén Duarte 24' Alberto Rodríguez 70'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Alaves:

Główny sędzia meczu to Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Rayo Vallecano stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Mirandes i Real Betis. Kolejno natomiast Alaves podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Athletic Club.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Óscar Trejo Rubén Duarte bardzo często zapewniły wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Potyczki między graczami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż są to spotkania nudne. Stale obserwujemy przepiękne gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Rayo Vallecano oraz Alaves oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio de Vallecas.