Alaves kontra Valencia, wynik spotkania 1-0

Pierwsza część spotkania między Alaves i Valencia zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-09-02 16:30 na stadionie Estadio de Mendizorroza odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 4 pomiędzy Alaves a Valencia.

Gole strzelali: C. Özkacar 6' 1-0

Żółte kartki Alaves: Jon Guridi 38' Andoni Gorosabel 45' Ander Guevara 81' Carlos Benavídez 89'

Żółte kartki Valencia: José Luis Gayà 45' Mouctar Diakhaby 86'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Valencia:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Alaves stanie naprzeciw Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Athletic Club oraz Celta Vigo a Valencia podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Almeria oraz Real Sociedad.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki ligi La Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Jon Guridi José Luis Gayà wielokrotnie serwują własnym fanom wiele wrażeń. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, zapadające w pamięć gole czy asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się, że mecze nas nudzą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych drużyn jak Alaves i Valencia z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Estadio de Mendizorroza.