Dnia 2023-08-28 17:30 miało miejsce spotkanie Getafe kontra Alaves - wynik 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Getafe a Alaves wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-08-28 17:30 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Getafe i Alaves.

Gole strzelali: Borja Mayoral 84' 1-0

Żółte kartki Getafe: Domingos Duarte 72'

Żółte kartki Alaves: Xeber Alkain 83' Abdelkabir Abqar 83'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Getafe zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Athletic Club. Kolejno natomiast Alaves zmierzy się z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Celta Vigo.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki w lidze La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Domingos Duarte Xeber Alkain nieustannie sprawiają wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy nieprzepisowe faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż zmagania nas męczą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskie ligi La Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Getafe i Alaves jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.