Na obiekcie Estadio Municipal José Zorrilla dnia 2023-06-04 19:00 odbył się mecz Valladolid - Getafe: końcowy wynik 0-0

Valladolid - Getafe, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Valladolid a Getafe wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2023-06-04 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Valladolid i Getafe.

Gole strzelali:

Żółte kartki Valladolid: Jawad El Yamiq 45'

Żółte kartki Getafe: Gastón Álvarez 45' Juan Iglesias 45' Juanmi Latasa 90'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był José Munuera. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Valladolid stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Getafe zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze La Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Jawad El Yamiq Gastón Álvarez wielokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie zdarzają się efektowne asysty oraz gole, bezlitosne faule dodające niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że zmagania męczą kibica. Zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Valladolid i Getafe i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Estadio Municipal José Zorrilla.