Spotkanie Elche vs Alaves zakończone wynikiem 3-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Elche a Alaves wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2022-02-05 13:00 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 23 pomiędzy Elche a Alaves.

Gole strzelali: Joselu 18' 0-1 Luis Rioja Pere Milla 46' 1-1 Pere Milla 58' 2-1 J. Mojica Fidel 86' 3-1 L. Boyé

Żółte kartki Elche: Gonzalo Verdú 67'

Żółte kartki Alaves: Tomás Pina 90'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Elche stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Levante. Kolejno natomiast Alaves z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Getafe.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi niezwykle ciekawe potyczki w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Gonzalo Verdú Tomás Pina nieustannie zapewniają kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to zmagania nudne. Nieustannie obserwujemy nieczyste faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga. Elche i Alaves i ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.