Mecz pomiędzy Valladolid i Elche na obiekcie Estadio Municipal José Zorrilla - 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Valladolid a Elche wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-11-05 15:15 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Valladolid a Elche.

Gole strzelali: Javier Sánchez 40' 1-0 G. Plata Roque Mesa 46' 2-0 G. Plata Josan Ferrández 63' 2-1 Pere Milla

Żółte kartki Valladolid: Javi Sánchez 45' Joaquín Fernández 64'

Żółte kartki Elche:

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Valladolid stanie naprzeciw Athletic Club, następne spotkania z drużynami Barbadás i Real Madrid a Elche podejmie Girona. Następne mecze zagra z drużynami Alcora i Atletico Madrid.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z entuzjazmem śledzą interesujące starcia ligi La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Javi Sánchez niejednokrotnie zaserwowały własnym stałym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, niezwykłe asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż zmagania nie są interesujące. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga. Valladolid i Elche i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.