Dnia 2023-09-28 17:00 na stadionie Abanca-Balaídos miał miejsce mecz między Celta Vigo oraz Alaves - wynik 1-1

Celta Vigo - Alaves, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania między Celta Vigo a Alaves zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-09-28 17:00 na stadionie Abanca-Balaídos odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Celta Vigo a Alaves.

Gole strzelali: Rafa Marín 35' 1-0 Samu 73' 1-1 Javi López

Żółte kartki Celta Vigo: Jørgen Strand Larsen -5' Luca De La Torre 15' Iago Aspas 52' Fran Beltrán 52' Luca De La Torre 68' Carles Pérez 75'

Żółte kartki Alaves: Javi López 78' Rafa Marín 90' Luis Rioja 90'

Czerwone kartki Celta Vigo: Luca De La Torre 68'

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Celta Vigo zmierzy się już z Las Palmas, następne spotkania z drużynami Getafe oraz Atletico Madrid a Alaves z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Atletico Madrid.

Oddani fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Jørgen Strand Larsen Javi López niejednokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Bardzo często natrafiamy na przechodzące do historii gole i asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między graczami bywają nieustępliwe, rzadko bywa, że widowiska nie są interesujące. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Celta Vigo oraz Alaves w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Abanca-Balaídos.