Spotkanie Rayo Vallecano - Alaves zakończone wynikiem 2-0

Dnia 2023-09-15 19:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano i Alaves.

Po pierwszej połowie meczu między Rayo Vallecano oraz Alaves wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Isi Palazón 43' 1-0 Jorge de Frutos 82' 2-0 Álvaro García

Żółte kartki Rayo Vallecano: Aridane Hernández 19' Raúl de Tomás 90'

Żółte kartki Alaves: Rubén Duarte 23' Álex Sola 41' Ianis Hagi 90'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Alaves:

Główny arbiter meczu - Victor Garcia Verdura, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Rayo Vallecano stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Cadiz i Mallorca a Alaves zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Osasuna.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą poczynania ligi La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Aridane Hernández Rubén Duarte często zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Rayo Vallecano oraz Alaves jak ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio de Vallecas.