Na obiekcie Estadio de Mendizorroza dnia 2023-11-24 20:00 odbyło się spotkanie Alaves vs Granada CF zakończone wynikiem 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Alaves i Granada CF był prawdziwym widowiskiem dla kibiców. Spotkanie, które odbyło się na Estadio de Mendizorroza, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Alaves prowadził 2-0 po pierwszej połowie, utrzymując kontrolę nad grą przez cały mecz. Wynik na przerwę to 2-0. Z pewnością był to emocjonujący wieczór dla fanów piłki nożnej w La Liga.

Mecz piłki nożnej: Alaves kontra Granada CF

Spotkanie pomiędzy drużynami Alaves i Granada CF odbyło się na Estadio de Mendizorroza w ramach 14. kolejki La Liga. Mecz rozpoczął się o godzinie 20:00 w dniu 24 listopada 2023 roku.

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas z Hiszpanii.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Raúl Torrente w 11. minucie, asystującemu Javi López. Kolejną bramkę dla Alaves zdobył A. Rebbach w 38. minucie, ponownie z asystą Javi López, co dało prowadzenie 2-0 na przerwę.

Po wznowieniu gry, w 55. minucie to Luis Rioja ustalił wynik na 3-0 na korzyść Alaves. Mecz zaostrzył się w końcówce, gdy M. Uzuni zdobył bramkę dla Granada CF w 86. minucie, ustalając wynik końcowy na 3-1.

Żółte kartki zostały pokazane Anderowi Guevarze z drużyny gospodarzy oraz Gonzalo Villarowi, Lucasowi Boyé i Ricardowi Sánchezowi z zespołu gości. Czerwone kartki nie zostały wymierzone w żadnego zawodnika.

Następne mecze dla Alaves to spotkania z Mallorcą, Terrassą oraz Las Palmas, natomiast Granada CF zmierzy się z Realem Madryt, Athletic Club oraz Celtą Vigo.

Sprawozdanie z meczu

Estadio de Mendizorroza tętniło emocjami w oczekiwaniu na starcie pomiędzy drużynami Alaves i Granada CF. Kibice gospodarzy wypełnili trybuny, tworząc głośną i gorącą atmosferę, która wręcz przepełniała stadion.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 11. minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce Raúla Torrente, która zapoczątkowała serię widowiskowych akcji. W 38. minucie A. Rebbach podwyższył wynik na 2-0, co wywołało ekscytację wśród kibiców Alaves.

Po przerwie to Luis Rioja zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy, co stanowiło ogromne wzmocnienie dla drużyny. Mecz był pełen zażartych pojedynków, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla obu drużyn, aż w końcówce pojawiła się bramka dla Granada CF, której jednak nie udało się odrobić strat.

Spotkanie zakończyło się triumfem Alaves, a zawodnicy oraz kibice obu drużyn zapewnili niezapomniane emocje tego wieczoru na Estadio de Mendizorroza.