Mecz Valladolid - Rayo Vallecano zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2023-01-14 13:00 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 17 pomiędzy Valladolid a Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie spotkania między Valladolid a Rayo Vallecano wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Isi Palazón 65' 0-1 Álvaro García

Żółte kartki Valladolid: Monchu 32' Sergi Guardiola 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Sergio Camello 75' Isi Palazón 80'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia spotkania to Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Valladolid stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Valencia i Real Sociedad natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Almeria.

Chcesz poznać nowe informacje? Wejdź na link i przeczytaj artykuł!

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Monchu Sergio Camello nierzadko zaserwowały własnym fanom wiele wspaniałych emocji. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki czy asysty, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to zmagania statyczne. Dlatego też warto śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Valladolid oraz Rayo Vallecano i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio Municipal José Zorrilla.